Temat *
Autor *
E-mail
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Natalia ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Nie ma lepszej stajni! ;) Świetna atmosfera i przemiły właściciel oraz instruktorka, która bardzo fajnie prowadzi jazdy. ;) Uwielbiam tam siedzieć z dziewczynami. ;d ;*

sobota, 12, luty 2011

Pepcia ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Kocham tą stajnie. Jazdy bardzo fajne.Konie spokojne i bardzo mile.Instruktorka bardzo dobrze prowadzi jazdy.:))Cudowna atmosfera:**

 

wtorek, 08, luty 2011

Kasia ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Aduś zgadzam się, jak tam przyjeżdżam jestem tam już 5 godzin mam wrażenie że mineło dopiero pół godzinki, nie mogę się roztać z koniczkami jak wychodzę, poprostu to miejsce jest magiczne <3 Jeszcze wy wszystkie najlepsze przyjaciółki pod słońcem i wszyscy wokół poprostu zakochałam się w tym miejscu na zawsze, nie ma bata :P

wtorek, 08, luty 2011

Ada ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Ulubiona stajnia :D  Cudna atmosfera . Mogłabym byc tam cały dzień . Instruktorka najlepsza pod słońcem , właściciel również ;D

sobota, 05, luty 2011

Kasia ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Uwielbiam Ranczo nie tylko ze względu na konia ale też dlatego że jak wchodzę na ranczo poprawia mi się humor, uwielbiam bawić się z naszymi kucykami i osiołkami oczywiście też :PP Ale kocham to ranczo też ze względu na to ze mam tu przyjaciółki instruktorkę, przyjaciółkę jakiej nigdy nie miałam oraz właściciela przemiłego pana Leszka.

Pozdrawiam serdecznie ;*;*;*

czwartek, 23, grudzień 2010

 

Powered by Phoca Guestbook